شما آدرس سایت خود را ثبت نکرده اید.
ثبت نام مشکل تماس صوتی تلگرام | رفع فیلتر تماس تلگرام | خرید اسپید وی پی ان
حل مشکل تماس صوتی تلگرامReviewed by خرید vpn on Jun 16Rating: 5.0حل مشکل تماس صوتی تلگرامبرای حل مشکل تماس صوتی تلگرام کافی است از سرویس های اسپید وی پی ان استفاده کنید برای توضیحات بیشتر به پشتیبانی پیام دهید.فیلترشدن تماس صوتی تلگرام, رفع فیلتر تماس تلگرام, حل مشکل تماس تلگرام, حل مشکل برقرار نشدن تماس صوتی در تلگرام کلیک کنید.

حل مشکل تماس صوتی تلگرام

برای حل مشکل تماس صوتی تلگرام کافی است از سرویس های اسپید وی پی ان استفاده کنید برای توضیحات بیشتر به پشتیبانی پیام دهید.

 

چرا مکالمه صوتی تلگرام به صورت کامل مسدود شد؟

حل مشکل تماس صوتی تلگرام

حل مشکل تماس صوتی تلگرام

قابلیت مکالمه صوتی تلگرام برای بسیاری از کاربران ایرانی از دسترس خارج شده است و فعلا نمی‌توان با استفاده از اینترنت موبایل و اینترنت خانگی تماس رایگان تلگرامی برقرار کرد و فقط با خرید فیلتر شکن قابل استفاده است.
قابلیت مکالمه صوتی رایگان در ساعت ۲۲ روز چهارشنبه هفته گذشته، ۲۳ فروردین ماه به صورت رسمی طبق توییت پاول دروف، مدیر عامل تلگرام به صورت رسمی برای کاربران ایرانی فعال شد.

رفع فیلتر تماس تلگرام

اما فقط ۴۰ ساعت استفاده از این قابلیت در اپراتورهای موبایل امکانپذیر بود و پس از خرید vpn پرسرعت آن در برخی از شرکت‌های ارائه دهنده بهترین سایت وی پی ان اینترنت خانگی هم غیرقابل دسترس شد . سایت تلگرام

 فیلتر شکن تماس صوتی تلگرام

رفع مشکل تماس صوتی تلگرام

حل مشکل تماس صوتی تلگرام

رفع مشکل تماس تلگرام

فیلترشکن تماس صوتی تلگرام

حل مشکل تماس تلگرام

تماس صوتی تلگرام دانلود

دور زدن فیلتر تماس تلگرام

تصویر مسیر حل فوری رفع نارسایی مکالمه برای رفع فیلتر تماس صوتی تلگرام صوتی وزیر ارتباطات گفت: به‌ عنوان مطالبه مردم مذاکرات آیا شما موافق با عدم مسدودیت تماس صوتی در تلگرام هستید؟ فایده رفع پالایه تماس صوتی تلگرام را مجددی با دستگاه قضایی برای برقراری تماس صوتی تلگرام سپریدن می‌دهیم تلگرام تماس صوتی تلگرام رفع پالایه نمی‌شود کشور و بدون فیلتر شکن تماس ب

رفع فیلتر تماس تلگرام

قابلیت مکالمه صوتی تلگرام که از بستر اینترنت استفاده می‌کند با استفاده از مصرف حجم پایین اینترنت، کیفیت بالای تماس و امنیت رمز نگاری شده یک رقیب جدی برای خرید openvpn از طریق اپراتورهای موبایل در کشور ایران است. در واقع طبق بررسی‌های انجام شده توسط خبرگزاری ایلنا، استفاده از قابلیت مکالمه صوتی دارای صرفه اقتصادی بسیار بالایی است.

راه حل فوری رفع اختلال مکالمه صوتی تلگرام 

بسیار بالای استفاده از این تماس ها سرورهای شبکه را دچار مشکل کرده

حل فیلتر تماس صوتی

هشدار :کاربر گرامی به هیچ عنوان از فیلترشکن های رایگان استفاده نکنید این سرویس ها امنیت شما را به خطر می اندازد و خرید vpn آیفون هک و یا سرقت اطلاعات شما را تا حد بسیار زیادی بالا میبرد.

رای حل مشکل هر دو کاربر ( تماس گیرنده و تماس دهنده ) باید با سرویس های اسپید وی پی ان متصل باشند تا تماس صوتی به درستی برقرار شود.

حل مشکل برقرار نشدن تماس صوتی در تلگرام

در صورت داشتن مشکل و یا سوالی با پشتیبانی در تلگرام در تماس باشید.
لطفا این پست را برای دوستان خود و گروه هایی که هستید فوروارد کنید.

چرا که شما می‌توانید با یک بسته اینترنت ۲۰۰ مگابایتی یک روزه خرید اکانت ikev2 اول با قمیت ۱/۵۰۰ تومان، بسته اینترنت ۲۰۰ مگابایتی یک روزه ایرانسل با قیمت ۱/۲۰۰ تومان و بسته اینترنت ۲۰۰ مگابایتی یک روزه رایتل با قیمت ۲/۰۰۰ تومان اقدام به مکالمه با بالاترین کیفیت ممکن تا ۸ ساعت یعنی ۴۸۰ دقیقه از طریق تلگرام تماس صوتی با افراد مورد نظر خود داشته باشید که این میزان نسبت به هزینه مکالمه درون و برون شبکه‌ای بسیار پایین‌تر و نشان از صرفه اقتصادی آن مخصوصا در زمان استفاده از اینترنت نامحدود خانگی دارد.