شما آدرس سایت خود را ثبت نکرده اید.
ثبت نام خرید VPN برای تونلینگ | خرید اسپید وی پی ان

خرید VPN برای تونلینگ

اگر یک دروازه از طریق دور یک آدرس IP فعال دارد، شما می توانید هر کدام را در فهرست Gateway IP گزینش کنید خرید VPN برای تونلینگ باید Domain Name را از فهرست ID Type برگزیدن کنید. نام حوزه را برای نام پهنه توصیف شده (FQDN) از نقطه پایانی دیگر VPN تنظیم کنید. اگر دروازه از طریق بعید VPN خرید شده یک آدرس IP مقاوم دارد، دروازه از طریق دور باید تمام انتقال تونل را آغاز کند.
نحوه پیکربندی دروازه کریو VPN روی Kunstler HQ Firebox

خرید VPN برای تونلینگ

دروازه VPN یک نقطه پیوندیدن برای یک یا تعداد بیشتری از تونل های کریو VPN است. دروازه VPN دربرگیرنده تنظیمات Phase 1 ISAKMP است، از آنگونه اطلاعاتی که دستگاه برای برپایی یک دالانه VPN استوار کردن هویت شده و رمزگذاری شده با دستگاه سایر دربایستن دارد. Internet Security Association و Key Management Protocol (ISAKMP) پروتکلی برای استوار کردن هویت ترافیک شبکه بین دو دستگاه می باشد.

برای شرع انتقال تونل، یک نقطه نهایی VPN خرید شده باید به دیگری متصل شود. برای برپایی یک تونل VPN دستی، شما باید دروازه VPN را برای هر نقطه نهایی پیکربندی کنید.

در این تمرین، ما دروازه خرید VPN را روی Kunstler HQ Firebox پیکربندی خواهیم کرد الی به پیگیری دروازه از طریق دور روی دفتر فروش جدید NYC باشیم. NYC Firebox یک آدرس IP خارجی مقاوم از ۵۰٫۱٫۱٫۱/۲۴ دارد.

۱- WatchGuard System Manager را مفتوح کنید و به KunstlerHQ Firebox متصل شوید.

۲- Policy Manager را مفتوح کنید.

۳- VPN > Branch Office Gateways را گزینش کنید. بر روی Add کلیک کنید.

این نام فقط Gateway را در Policy Manager شناسایی می کند.

۴- در دسته تنظیمات Remote Gateway، فیلدها را با اطلاعات ارائه شده در این جدول پر کنید:
Gateway IP IP Address 50.1.1.1
ID Type IP Address

خرید وی پی ان ساخت تونل

اگر یک دروازه از طریق دور یک آدرس IP فعال دارد، شما می توانید هر کدام را در فهرست Gateway IP گزینش کنید. باید Domain Name را از فهرست ID Type برگزیدن کنید. نام حوزه را برای نام اسپید vpn پهنه توصیف شده (FQDN) از نقطه پایانی دیگر VPN تنظیم کنید. اگر دروازه از طریق بعید VPN خرید شده یک آدرس IP مقاوم دارد، دروازه از طریق دور باید تمام انتقال تونل را آغاز کند.

۵- اطمینان حاصل کنید لیست Local Settings ID Type برای آدرس IP تنظیم شده باشد. آدرس IP بیگانه از KunstlerHQ Firebox 205.122.52.5 را تایپ کنید.

خرید وی پی ان ساخت تونل

۶- در تقسیم Credential Method، اطمینان حاصل کنید که Pre-Shared Key برگزیدن شده است.

Timpani را به عنوان یک کلید از پیش به اشتراک گذاشته شده تایپ کنید. شما باید از همان کلید به اشتراک گذاشته شده در پیکربندی دروازه دستگاه از راه بعید استفاده کنید.

اگر شما پناه دادن هویت با گواهی ها را گزینش کرده باشید، باید Certificate Authority را روی WatchGuard Management Server شروع کنید. WatchGuard استفاده از گواهی های ثالث را در این زمان حمایت نمی کند.
همانطور که قبلا عنوان شد اطلاعات بر روی شبکه عمومی امن نیستند. این بدان معناست که بانک شما، اسناد شخصی شما را از راه ایمیل یا هر چیز دیگری برای شما می فرستد که برای در معرض دیدن عموم قرار اخذ نیست بعد باید یک VPN داشته باشید. VPN کل منابع داده های شما را امن خواهد کرد .بنابراین مهم ترین دلیل خرید vpn یا خرید کریو همان رسیدن به بستگی امن است.

با خرید کریو ، شدنی است شما بخواهید به سایت اندک شده یک منطقه دسترسی یابید ، برای نمونه بی بی سی مشکلات اخیر تلگرام کنیم، شما در ایالات متحده هستید و توانا نخواهید بود به BBC iplayer به انگیزه محدودیت منطقه ای دسترسی داشته باشید. از طریق اتصالات شبکه WIFI ، یک VPN مثل Hideman فعال کنید ، شما توانا خواهید بود تارنما را تغییر دهید برای اینکه اندیشه کند شما از نقطه UK.At متصل اید، شما توانا خواهید بود هر قدر که بخواهید به BBC iplayer متصل شوید.
مراقب VPN یا کریو باشید.

سایت اسپید وی پی ان

VPN خرید شده همانند کریو ، استثنایی است در حالیکه یک مسیر حل مجانی ممکن است بهتر بنظر برسد، فلذا بخردانه خواهد بود که از انتقال اطلاعات حساس از طریق آنها اجتناب کنید.
مشکل با VPN های رایگان این است که شما تنها نیمی از خدمات را دریافت می کنید. به عقیده ما، استفاده از سرویس VPN مجانی نزدیک برابر با عدم استفاده از آن است. علاوه بر این، سرویس های VPN مجانی با دیگر نگرانی ها مشابه ردیابی و عدم امنیت همراه است.

بسیاری از افرادی که از VPN های رایگان استفاده می کنند شکایت های بسیاری از سرویسی که انتخاب کرده اند دارند. مسائلی مثل تبلیغات، پهنای باند پوشش داده شده، اتصال کند و حمایت ناقص فقط برخی از مشکلاتی است که مردم در استفاده از سرویس های رایگان با آن روبرو می شوند. علاوه بر آن، نگرانی هایی در مورد جمع آوری داده ها و حریم خصوصی وجود دارد.

خرید تونل برای ویندوز

اغلب یک ارائه دهنده VPN ممکن است از حالت رایگان شروع شود ولی در پایان شروع به اخذ خرج برای خدمات می کند. بسیاری معتقدند که کمپانی هایی که سرویس های VPN مجانی را ارائه می دهند فقط به پیگیری فروش دیتا ها به اشخاص ثالث می باشند. بعضی از ارائه دهندگان VPN شما را به دیگران می فروشند.

چیز دیگری که باید در هنگام در عقیده اخذ یک سرویس VPN در مورد آن احتیاط کرد، مشورعیت ارائه دهنده است. در بعضی موارد، نرم افزارهای VPN رایگانی هستی دارند که به راستی ابزاری برای هک کردن داده های کاربر هستند. کاربران خیلی دیر یعنی زمانیکه یک پیشنهاد رایگان فریبنده را دانلود کردند متوجه آن می شوند. برای دست یافتن به سایت پسندیده برای خرید VPN و خرید کریو .

خرید VPN برای تونلینگ

VPN های متعدد مجانی یک امنیت جزئی ارائه می دهند. نرم افزارهای مجانی برای گشت و گذار های کلی با ارزش اند ولی این عاقلانه خواهد بود که برای جستجوی دیتا های مهم که بیچارگی به شماره های امنیتی اجتماعی شما دارند از آنها اجتناب کنید.

به علاوه، برخی مواقع اوقات VPN می تواند سرعت پیوندیدن شما را به طور جدی تفریق بدهد. ولی اگر شما روی یک پیوست با باند عریض دانلود speed vpn ، احتمالا سخت متوجه سرعت های مختلف می شوید، اگر شما از یک شبکه موبایل کاربرد می کنید، یک شبکه خصوصی مجازی ممکن است یک اثر منفی به جای پرتو مثبت بگذارد.

۷- در گروه Phase 1 Settings، تنظیمات قبل فرض را برای فعال کردن پناه دادن هویت SHA1، رمزگذاری DES و Main Mode برای انتقال ۱ IKE نگه دارید.

حالت اصلی از هویت نقاط نهایی در طول انتقال نگهداری می کند و این امنتر از حالت Aggressive است. Main Mode وانگهی Diffie-Hellman را حمایت می کند. اما، نتایج Main Mode در بیشتر پیام ها بین نقاط انتهایی ارسال می شود و کندتر از حالت Aggressive است. شما باید حالت Aggressive را سررسید پیکربندی دالان های کریو VPN با یک آدرس IP ثابت روی یک نقطه انتهایی VPN بهره‌گیری کنید.